Aleksandra i Jakub - Sesja Zakochanych

Widok zakochanej pary przed naszym obiektywem pobudza naszą kreatywność, sprawia, że w głowie pojawia nam się mnóstwo pomysłów. Aleksandra i Jakub stworzyli subtelny, intymny i pełen ciepła klimat, który staraliśmy się uchwycić na zdjęciach.

Ania i Marcin - Reportaż Ślubny

Piękna pogoda, cudowne promienie słońca, tak właśnie było w dniu wesela Ani i Marcina. Emocje i endorfiny można było wyczuć już w domu naszych nowożeńców. Uśmiech nie schodził im z twarzy, nawet na chwile.

Klaudia i Maciek - Sesja Narzeczeńska na Korfu

Korfu to najbardziej zielona grecka wyspa, którą udało nam się zwiedzić. Klaudia i Maciek to szalona para, która postawiła na niebanalną sesję narzeczeńską. Wspólnie zorganizowaliśmy całą podróż, dzięki temu udało nam się zwiedzić całą północną część wyspy.

Monika i Sławomir - Reportaż Ślubny

Przedstawiamy Wam zakochanych do szaleństwa Monikę i Sławomira.
Takim pięknym reportażem zakończyliśmy sezon 2018.

Ewa i Damian - Reportaż Ślubny

Dzień reportażu rozpoczęliśmy od przyjazdu do Pana Młodego. Na miejscu czekał już na nas uśmiechnięty Damian. Doskonały start, zero stresu, uśmiech od ucha do ucha. Po krótkich przygotowaniach wyruszyliśmy do naszej Pani Młodej.

Izabella i Wojciech - Plener Ślubny na Sardynii

Gdy zaczynaliśmy przygodę z fotografią jednym z naszych celów był plener za granicą. Jakiś czas temu dostaliśmy telefon od Izy, która opowiedziała nam o wymarzonym plenerze w klimatycznych Włoszech. Długo nie czekając, spotkaliśmy się przy kawie w poszukiwaniu idealnego miejsca na niecodzienny plener ślubny.

Ania i Marek - Plener Ślubny w Bieszczadach

Ania i Marek to przesympatyczna para którą można zaliczyć do tych bardzo wzruszających, niesamowicie ciepłych oraz ciągle uśmiechniętych. Kiedy Ania opowiedziała nam o ich marzeniach dotyczących sesji ślubnej nie mogliśmy się doczekać realizacji takiego reportażu…