e-Book PRZEWODNIK PO POZOWANIU

PORADNIK JAK PRACOWAĆ
Z PARĄ NA SESJI ZDJĘCIOWEJ.

49,99 ZŁ – PRODUKT LIMITOWANY
*Polityka Prywatności oraz Regulamin

poradnik pozowania par

Zobacz jak wygląda poradnik – jak fotografować pary

jak fotografować pary
jak fotografować pary
jak fotografować pary
jak fotografować pary

MASZ PROBLEM Z USTAWIENIEM PARY NA SESJI?

Większość par, które stają przed Twoim obiektywem nie wiedza co maja zrobić, jak się zachować. Dzięki cennym wskazówkom i opisom zawartym w eBook otrzymasz gotowe propozycje jak ustawić modeli, wraz z przykładami.

NIEWIESZ JAK ZABRAĆ SIĘ ZA SESJE?

Umówiłeś się z para zakochanych na sesje – ale już na wstępnie, nie wiesz jak ich ustawić ? Większość Twoich zdjęć, które robisz dla swoich klientów, są „sztuczne”, mało naturalne ? Chcesz nauczyć się jak pracować z para podczas sesji, aby Twoje zdjęcia wyglądały naturalnie ?

TWOJA PARA SIĘ KRĘPUJE?

Każda sesje jest inna, każda para jest inna, każdego dnia są inne warunki na zdjecia. Zdarza się czasem, że masz pustkę w głowie i nie masz pomysłu jak ustawić pare. Skorzystaj z gotowych propozycji a Twoja kreatywność rozbudzi myślenie. Dzięki temu eBook nauczysz się i zobaczysz ile masz możliwości a przy okazji ułatwisz sobie prace.

Co znajdziecie w środku?

^

30 opisanych gotowych pozycji, które od razu możesz wykorzystać podczas sesji zdjęciowej

^

10 przydatnych wskazówek (na co zwrócić uwagę podczas pracy z parą zakochanych)

^

Ponad 90 zdjęciowych inspiracji

^

Relacja z Klientem - o czym warto pamiętać?

jak fotografować pary jak fotografować pary jak fotografować pary jak fotografować pary

POZYCJI, KRÓRE MOŻNA ROZWIJAĆ

STRONY

Jeśli kiedykolwiek zabraknie Ci pomysłów podczas sesji z para, możesz użyć tego eBook jako swojej „ściągawki”. Uwierz nam, że wielu profesjonalnych fotografów korzysta z takich rzeczy, mając notatki na swoim telefonie. Kup tego eBook – przewodnik po pozowaniu i nie stresuj się podczas sesji! Dowiesz się jak fotografować parę na sesji.

jak fotografować pary
jak fotografować pary
jak fotografować pary
jak fotografować pary
jak fotografować pary

NIE CZEKAJ

KUP
e-booka

I SPRAW BY SESJE ZDJĘCIOWE Z PARAMI STAŁY SIĘ PRZYJEMNOŚCIĄ

jak fotografować pary

PSTRYK – To MY!

jak fotografować pary

W tym e-book’u gorąco chcielibyśmy podzielić się z Tobą naszą wiedzą i zdobytym doświadczeniem podczas współpracy z parami na sesjach zdjęciowych.
Z tej strony Patrycja i Jakub – jesteśmy partnerami zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Nasze zamiłowanie do fotografii postanowiliśmy przerodzić w satysfakcjonującą pracę. A więc zobacz jak fotografować pary.

W książce, prócz ukazania efektów naszej pracy, chcielibyśmy nauczyć Cię kreowania takiej relacji z klientami, by ponownie zapragnęli skorzystać z Twoich usług fotograficznych.

Patrycja i Jakub Świątek

jak fotografować pary
jak fotografować pary
jak fotografować pary
jak fotografować pary

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW:

Serdecznie polecam wspaniały duet Fotografów – Patrycję i Kubę! 💛 Współpraca oraz kontakt na bardzo wysokim poziomie. Myślę, że jeszcze nie raz skorzystamy z oferty Pstryków i na pewno będziemy polecać każdemu tą super Dwójkę! Wiedzą co robią, wiedzą jak pomóc i jak rozładować stresujące momenty towarzyszące Młodej Parze w dniu Ślubu 🌸 Na sesji ślubnej zero stresu, sama przyjemność!

Oskar Jachymczyk

Świetny, profesjonalny zespół 😊. Otwarci na propozycje klienta, dużą zaletą jest obecność dwóch osób fotografujących, dzięki czemu jeden moment może być uchwycony z dwóch perspektyw. Mnóstwo ciekawych pomysłów, ludzie z pasją, co widać od razu. Jako osoby bardzo sympatyczni, co tylko dodatkowo umilało współpracę. Świetna jakość zdjęć i produktów, solidnie wykonana praca. Firma godna polecenia !

Natalia

Najlepsi fotografowie na całym Podkarpaciu! 📸 Super atmosfera na sesji, zero stresu, dużo uśmiechu. Wszelaka pomoc podczas sesji.
Polecamy wszystkim, którzy marzą o profesjonalnej sesji 🤩 Efekty sesji są powalające i przeszły nasze oczekiwania 🧡🧡🧡

Marlena Kotarba

Polecamy z całego serca Pstryk z Pomysłem 😊 Współpraca z nimi to czysta przyjemność – stwarzają atmosferę dzieki której można się wyluzować przed obiektywem. Są mega kreatywni! Ciągle poddawali nam propozycje na nowe ustawienie do zdjęć 😁 Jesteśmy mega wdzięczni za tak piękne zdjęcia z naszych przygotowań, ślubu, wesela oraz z sesji. Mają w sobie coś takiego, że nie mogę przestać ich oglądać. Oryginalne kadry i świetnie uchwycone momenty sprawiają, że oglądając zdjęcia przeżywamy wszystko na nowo ❤️

Patrycja Kocaj

Więcej opinii znajdziecie tutaj