e-Book PRZEWODNIK PO POZOWANIU

PORADNIK JAK PRACOWAĆ
Z PARĄ NA SESJI ZDJĘCIOWEJ.

49,99 ZŁ – PRODUKT LIMITOWANY
*Polityka Prywatności oraz Regulamin

Poradnik pozowania par

Zobacz jak wygląda poradnik – jak fotografować pary

jak fotografować pary
jak fotografować pary
jak fotografować pary
jak fotografować pary

MASZ PROBLEM Z USTAWIENIEM PARY NA SESJI?

Większość par, które stają przed Twoim obiektywem nie wiedza co maja zrobić, jak się zachować. Dzięki cennym wskazówkom i opisom zawartym w eBook otrzymasz gotowe propozycje jak ustawić modeli, wraz z przykładami.

NIEWIESZ JAK ZABRAĆ SIĘ ZA SESJE?

Umówiłeś się z para zakochanych na sesje – ale już na wstępnie, nie wiesz jak ich ustawić ? Większość Twoich zdjęć, które robisz dla swoich klientów, są „sztuczne”, mało naturalne ? Chcesz nauczyć się jak pracować z para podczas sesji, aby Twoje zdjęcia wyglądały naturalnie ?

TWOJA PARA SIĘ KRĘPUJE?

Każda sesje jest inna, każda para jest inna, każdego dnia są inne warunki na zdjecia. Zdarza się czasem, że masz pustkę w głowie i nie masz pomysłu jak ustawić pare. Skorzystaj z gotowych propozycji a Twoja kreatywność rozbudzi myślenie. Dzięki temu eBook nauczysz się i zobaczysz ile masz możliwości a przy okazji ułatwisz sobie prace.

Co znajdziecie w środku?

^

30 opisanych gotowych pozycji, które od razu możesz wykorzystać podczas sesji zdjęciowej

^

10 przydatnych wskazówek (na co zwrócić uwagę podczas pracy z parą zakochanych)

^

Ponad 90 zdjęciowych inspiracji

^

Relacja z Klientem - o czym warto pamiętać?

jak fotografować pary jak fotografować pary jak fotografować pary jak fotografować pary

POZYCJI, KRÓRE MOŻNA ROZWIJAĆ

STRONY

Jeśli kiedykolwiek zabraknie Ci pomysłów podczas sesji z para, możesz użyć tego eBook jako swojej „ściągawki”. Uwierz nam, że wielu profesjonalnych fotografów korzysta z takich rzeczy, mając notatki na swoim telefonie. Kup tego eBook – przewodnik po pozowaniu i nie stresuj się podczas sesji! Dowiesz się jak fotografować parę na sesji.

jak fotografować pary
jak fotografować pary
jak fotografować pary
jak fotografować pary
jak fotografować pary
jak fotografować pary

NIE CZEKAJ

KUP
e-booka

I SPRAW BY SESJE ZDJĘCIOWE Z PARAMI STAŁY SIĘ PRZYJEMNOŚCIĄ

jak fotografować pary

PSTRYKI – To MY!

jak fotografować pary

W tym e-book’u gorąco chcielibyśmy podzielić się z Tobą naszą wiedzą i zdobytym doświadczeniem podczas współpracy z parami na sesjach zdjęciowych.
Z tej strony Patrycja i Jakub – jesteśmy partnerami zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Nasze zamiłowanie do fotografii postanowiliśmy przerodzić w satysfakcjonującą pracę. A więc zobacz jak fotografować pary.

W książce, prócz ukazania efektów naszej pracy, chcielibyśmy nauczyć Cię kreowania takiej relacji z klientami, by ponownie zapragnęli skorzystać z Twoich usług fotograficznych.

Patrycja i Jakub Świątek

jak fotografować pary
jak fotografować pary
jak fotografować pary
jak fotografować pary
OPINIE NASZYCH KLIENTÓW:

Serdecznie polecam wspaniały duet Fotografów – Patrycję i Kubę! 💛 Współpraca oraz kontakt na bardzo wysokim poziomie. Myślę, że jeszcze nie raz skorzystamy z oferty Pstryków i na pewno będziemy polecać każdemu tą super Dwójkę! Wiedzą co robią, wiedzą jak pomóc i jak rozładować stresujące momenty towarzyszące Młodej Parze w dniu Ślubu 🌸 Na sesji ślubnej zero stresu, sama przyjemność!

Oskar Jachymczyk

Świetny, profesjonalny zespół 😊. Otwarci na propozycje klienta, dużą zaletą jest obecność dwóch osób fotografujących, dzięki czemu jeden moment może być uchwycony z dwóch perspektyw. Mnóstwo ciekawych pomysłów, ludzie z pasją, co widać od razu. Jako osoby bardzo sympatyczni, co tylko dodatkowo umilało współpracę. Świetna jakość zdjęć i produktów, solidnie wykonana praca. Firma godna polecenia !
Natalia

Najlepsi fotografowie na całym Podkarpaciu! 📸 Super atmosfera na sesji, zero stresu, dużo uśmiechu. Wszelaka pomoc podczas sesji.
Polecamy wszystkim, którzy marzą o profesjonalnej sesji 🤩 Efekty sesji są powalające i przeszły nasze oczekiwania 🧡🧡🧡

Marlena Kotarba

Polecamy z całego serca Pstryk z Pomysłem 😊 Współpraca z nimi to czysta przyjemność – stwarzają atmosferę dzieki której można się wyluzować przed obiektywem. Są mega kreatywni! Ciągle poddawali nam propozycje na nowe ustawienie do zdjęć 😁 Jesteśmy mega wdzięczni za tak piękne zdjęcia z naszych przygotowań, ślubu, wesela oraz z sesji. Mają w sobie coś takiego, że nie mogę przestać ich oglądać. Oryginalne kadry i świetnie uchwycone momenty sprawiają, że oglądając zdjęcia przeżywamy wszystko na nowo ❤️
Patrycja Kocaj

Więcej opinii znajdziecie tutaj