Plener śluby w Bieszczadach

PLENER ŚLUBNY W BIESZCZADACH – ANIA i MAREK

Cześć Kochani! Ania i Marek to przesympatyczna para , którą można zaliczyć do tych niesamowicie ciepłych oraz ciągle uśmiechniętych osób. Kiedy Ania, opowiedziała nam o ich marzeniach dotyczących sesji ślubnej, nie mogliśmy się doczekać realizacji takiego reportażu. Sesję podzieliliśmy na dwa etapy. Pierwszym etapem było zrobienie kilku zdjęć w codziennych stylizacjach, dzięki czemu nasza para mogła się przyzwyczaić do obiektywu i nieco rozluźnić.

PLENER ŚLUBNY W BIESZCZADACH

Drugim etapem była sesja ślubna. Połoninie Wetlińskiej była nie lada wyzwaniem, ponieważ Ania i Marek musieli wejść na szczyt góry wraz ze swoimi przepięknymi strojami. Plener ślubny w Bieszczadach jest bardzo wymagający dla Pary Młodej.
W końcu przyszedł dzień, w którym mieliśmy zrobić wymarzony plener ślubny. Po małych przygodach dojechaliśmy we wskazane miejsce. W każdym razie było naprawdę warto ! Cudownie świeciło słońce, uścisków nie było końca, całus za całusem ! Ich oczy, które wyrażały same najpiękniejsze uczucia… Wielką przyjemnością jest fotografowanie tak zakochanych ludzi !
Przed zachodem słońca zaproponowaliśmy, żeby Ania i Marek napisali do siebie krótki list, który wzbudzi w nich jeszcze większe emocje. Młodzi ochoczo zabrali się do pracy i nie trzeba było długo czekać na efekty. Nadszedł zachód słońca. Nasza urocza para wymieniła się listami. Pojawiło się mnóstwo magicznych chwil, które z zapałem łapaliśmy na zdjęciach.
Było tak jak chcieliśmy, a nawet lepiej !

Zapraszamy do oglądania galerii.

Sesja ślubna w bieszczadach

Plener ślubny w Bieszczadach (1)

Połonina Wetlińska plener ślubny

plener ślubny Połonina Wetlińska

sesja ślubna w Bieszczadach

plener ślubny w Bieszczadach

plener ślubny na połoninie wetlińskiej

fotograf na sesje w bieszczadach

fotografia ślubna rzeszów

rzeszów fotograf

sesja zdjęciowa rzeszów

plener ślubny w Bieszczadach

sesja łańcut

fotografia rzeszów

fotografia łańcut

fotografia mielec

fotografia jasło

fotografia podkarpacie

podkarpacie fotograf

podkarpacie fotograf ślubny

Strona Główna >>> KLIK