Rzeszów fotograf ślubny

Rzeszów fotograf ślubny – Klimatyczna sesja plenerowa z żarówkami

Cześć Kochani! Chyba nikt nie przejdzie obojętnie obok tej sesji. Klimat, który udało nam się oddać, podoba się niejednej parze. Mamy bardzo dużo zapytań o sesję z żarówkami.
Ewa trafiła na nas przypadkiem, szukając fotografa ślubnego z Rzeszowa. Kiedy napisała do nas ze swoim pomysłem, byliśmy podekscytowani. Bardzo szybko ustaliliśmy termin sesji. W dniu zdjęć pogoda była bardzo niepewna. Przed wyjazdem zastanawialiśmy się, czy będzie padało. Ale postanowiliśmy nie stresować dodatkowo naszej pary tylko mimo wszystko jechać na umówione miejsce.Pech chciał, że ledwo po pół godziny od rozpoczęcia zdjęć zaczął padać ulewny deszcz. Na szczęście nasza Para Młoda dała z siebie 100%, pozując w deszczu. Był to nasz najszybszy i zarazem jeden z ciekawszych plenerów ślubnych.

Rzeszów fotograf ślubny.

Bardzo często wracamy wspomnieniami do tych zdjęć. Pozdrawiam pozytywną parę Ewę i Alka. Na sesję ślubną plenerową przeznaczamy od godziny do maksymalnie dwóch. Po tym czasie większość par nie jest w stanie się skupić. Uzależnione jest to od warunków atmosferycznych oraz miejsca, w którym wykonujemy sesję. Nie wliczamy tutaj oczywiście czasu dojazdu.
Naszym zdaniem, większość najlepszych kadrów wychodzi dopiero pod koniec sesji zdjęciowej. Na początku sesji musicie przyzwyczaić się do naszej obecności z obiektywem. W trakcie spaceru, zwiedzania danego miejsca i naszej rozmowy rozluźnicie się, skupiając tylko na sobie i emocjach pomiędzy Wami.
Wówczas zaczynają się pojawiać najlepsze kadry. W trakcie całej sesji, pokazujemy Wam ujęcia tak byśmy wspólnie mogli przeanalizować, co poprawiamy a co Wam się podoba.

Rzeszów Fotograf na Ślub

Złota godzina , czyli najlepsza pora na wykonanie sesji w plenerze. Złota godzina to najlepsza pora na zdjęcia. Światło jest wtedy najbardziej plastyczne. Jest to około godzina przed wschodem słońca lub przed zachodem słońca.

Jeśli jeszcze tutaj jesteście to znaczy, że szukacie dobrego fotografa na swój ślub. Więc po oglądnięciu zdjeć zapraszamy Was do pytań, z wielką przyjemnością na wszystkie odpowiemy. Rzeszów fotograf ślubny – www.Pstrykzpomyslem.pl zakładka kontakt – zapraszamy.

A Was czytelników zapraszamy do oglądania galerii. A jeśli szukacie fotografa ślubnego z Rzeszowa lub okoli zapraszamy do kontaktu.

Łańcut fotograf ślubny
Rzeszow fotograf slubny
Rzeszów fotograf ślubny
Fotograf ślubny Mielec
Fotograf slubny Rzeszow
Rzeszów fotograf ślubny
Fotograf ślubny Łańcut
Fotograf slubny Rzeszow
Fotograf ślubny Łańcut
Rzeszów fotograf ślubny
Fotograf ślubny Łańcut
Fotograf slubny Rzeszow

Rzeszów Fotograf Ślubny – Zapraszamy do starszych artykułów.

Fotograf ślubny rzeszów
REPORTAŻ ŚLUBNY JOANNY I KRZYSZTOFA| SESJA W STORCZYKARNI
Fotograf ślubny rzeszów
PLENER ŚLUBNY NA GÓRZE ZBORÓW | JOANNA I ARKADIUSZ
Fotografia Rzeszów
HISTORIA KLAUDII I MAĆKA
REPORTAŻ ŚLUBNY