sesja narzeczeńska rzeszów

SESJA NARZECZEŃSKA RZESZÓW – DLACZEGO WARTO ?

Cześć Kochani!

Zapraszamy do zostania z nami do końca i przeczytania artykułu dlaczego warto przyjść do nas na sesję narzeczeńską.

Sesja narzeczeńska – czy to konieczność ?
Większość par zadaje sobie pytanie czy w ogóle jest sens zrobienia takiej sesji, skoro i tak zaraz ponownie staną przed obiektywem na ślubie. Tym artykułem postaramy się pokazać korzyści ze zrealizowania sesji oraz udzielimy Wam kilka cennych rad.

Sesja narzeczeńska to nie tylko Wasz wspólnie spędzony czas ale także świetna pamiątka, która zostanie z Wami na lata. Będzie to idealny moment na przełamanie swojej nieśmiałości, która w każdym z nas drzemie. Podczas niej przyzwyczaicie się do naszej obecności, oswoicie się z obiektywem a także zobaczycie nasz styl pracy. Porozmawiamy o Waszych/naszych zainteresowaniach, pasjach czy chociażby wakacjach. Sesja narzeczeńska będzie formą odskoczni od natłoku spraw związanych z przygotowaniami do najważniejszego dnia Waszego życia. Zapewne po ślubie Wasze życie się zmieni, dojdą nowe obowiązki, uczucia ewoluują, tak więc pozwólmy sobie na ten nietuzinkowy krok!

Chcemy by nasze relacje były luźne, zapomnijmy o krępacji i zostańmy przyjaciółmi. Atmosfera którą razem stworzymy pozwoli nam na swobodną pracę. Nie na jednym weselu już byliśmy i nie jedno widzieliśmy, więc także możemy służyć jako wujek dobra rada. Po tym spotkaniu, przyjeżdżając do Was na przygotowania jesteśmy pewni – że nasza obecność nie będzie powodowała dodatkowego stresu!

Kiedy najlepiej wykonać taką sesję? Zrealizowanie sesji najlepiej zaplanować co najmniej trzy miesiące przed weselem. Im bliżej wesela, tym coraz więcej pojawia się nowych spraw. Świetnym pomysłem będzie wykorzystanie tych fotografii, do zamówienia spersonalizowanych zaproszeń.

Jak przygotować się do sesji narzeczeńskiej? Uśmiech i dobre nastawienie – stanowi nieodłączny element, który będzie Wam potrzebny w tym dniu. Z naszego doświadczenia radzimy, aby do sesji wybierać stylizacje w których będziecie się czuć swobodnie i komfortowo. Zważajcie na kolory, unikajcie mocno kontrastowych barw. Gdy Wasze stylizacje łączą się ze sobą np. wspólnym kolorem/stylem fotografia nabiera smaku i tworzy spójną całość. Sesję można potraktować jako próbę generalną. Dzięki niej przyszłe panny młode mogą sprawdzić jak wybrany makijaż, fryzura czy ślubny manicure będą się prezentować na zdjęciach. Warto zgrać termin sesji z wybranymi usługodawcami. Na sesję możecie zabrać swojego czworonoga, koc czy gitarę by móc zaprezentować swoją pasję i zabrać nas w Wasz świat.

Gdzie ją wykonać? Miejsc na sesje jest tak naprawdę wiele. Możemy zrobić spacer po parku, pojechać do pobliskiego lasu, usiąść w kawiarni czy spotkać się w Waszym ogrodzie. My chętnie zasugerujemy swoje sprawdzone miejsca, lecz warto pomyśleć o tym by dane miejsce Wam się kojarzyło z przyjemnymi chwilami. Być może zabierzecie nas w miejsce gdzie się poznaliście? A może pójdziemy na rynek w Rzeszowie gdzie przewija się mnóstwo turystów? Decyzja należy do Was.

Kolejnym nie lada wyzwaniem jest pomysł – co sprezentować rodzicom weselnym w ramach podziękowania? Często widzimy na weselach jak nasze zdjęcia z sesji narzeczeńskiej państwo młodzi wręczają rodzicom w formie fotoobrazu czy albumu w ramach pięknego gestu. Nic nie cieszy rodziców bardziej niż trwała pamiątka! Kwiaty zwiędną, kawa czy czekoladki po czasie się skończą a wspomnienia i ulotne chwile złapane w pięknych kolorowych kadrach zostaną na zawsze.

sesja narzeczeńska rzeszów

sesja narzeczeńska rzeszów

sesja narzeczeńska rzeszów

sesja narzeczeńska rzeszów

sesja narzeczeńska rzeszów

sesja narzeczeńska rzeszów

sesja narzeczeńska rzeszów

sesja narzeczeńska rzeszów

sesja narzeczeńska rzeszów

sesja narzeczeńska rzeszów

sesja narzeczeńska rzeszów

sesja narzeczeńska rzeszów

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Sesja narzeczeńska Rzeszów >>> KLIK

Zakochani na Malcie >>> KLIK

Sesja pary na słonecznym Korfu >>> KLIK

Wróć do „SESJA NARZECZEŃSKA RZESZÓW – DLACZEGO WARTO ?” >>> KLIK