SESJA ŚLUBNA NA ZAMKU W KRASICZYNIE

 

SESJA ŚLUBNA NA ZAMKU W KRASICZYNIE | MIEJSCE NA PLENER

 

Cześć Kochani!
Rozpoczynamy serię artykułów dzięki, którym zobaczycie miejsca na plenery ślubne. Pierwszym z nich jest Zamek w Krasiczynie. Miejsce to jest często wybierane miejsce na sesję plenerową. Niesamowity zamek i bogaty w zielenie park przyciągają wiele par.

Sesja ślubna na zamku w Krasiczynie.

Pierwszym miejscem na naszej liście jest, sesja ślubna na Zamku w Krasiczynie. Zamek znajduje się na Podkarpaciu, na trasie Przemyśl-Sanok. Na Podkarpaciu znajduje się kilka równie ładnych zamków, które postaramy się opisać w kolejnych artykułach. Historia zamku z Krasiczyna sięga aż do czasów renesansu. Zamek w Krasiczynie urzeka swoją architekturą oraz urokliwym parkiem. Wewnątrz zamku znajduje się przepiękny dziedziniec, w którym można wykonać ciekawe ujęcia. Zespół parkowy zdobią dwa stawy. Nad dolnym stawem rozciąga się most do bramy wjazdowej zamku.

W ostatnich latach wyremontowano zamek, przez co stał się jeszcze piękniejszy. W obecnej chwili w zamku znajduje się hotel i restauracja gdzie robione są wesela. Oprócz sesji ślubnych część par decyduje się na realizację sesji narzeczeńskiej w tym miejscu. Różnorodność parku zachęca do spacerów i zwiedzania przez turystów.

Opłata za wstęp na teren zespołu pałacowego w Krasiczynie dla nowożeńców jest identyczna jak dla zwykłych turystów.

Dorota i Jakub zapragnęli sesję ślubną właśnie w tym pięknym miejscu. Słoneczko tego dnia dopisywało, tak samo jak i uśmiechy na twarzach nowożeńców. Efekty tej sesji zobaczycie poniżej.
Zapraszamy do oglądania sesji z Krasiczyna.

 
plener ślubny na zamku w krasiczynie
SESJA ŚLUBNA NA ZAMKU W KRASICZYNIE
Sesja w Krasiczynie
plener ślubny w krasiczynie
krasiczyn plener ślubny

sesja na zamku w krasiczynie
krasiczyn wesele na zamku
plener ślubny na zamku w krasiczynie
krasiczyn sesja zdjęciowa
fotogf na zamku w krasiczynie
reportaż ślubny w krasiczynie
fotograf rzeszów
fotograf łańcut
bolestraszyce sesja zdjęciowa
ślub w krasiczynie
plener ślubny na zamku w krasiczynie
wesele w krasiczynie
 

Zobacz również starszy artykuł >>>