Ślubne Porady

Jak przygotować się do ślubu

PRZYGOTOWANIA PANNY MŁODEJ - Krok po kroku o czym nie zapomnieć tego dnia!

Jeżeli ślub odbywa się w sobotę, zadbaj o to, aby już w piątkowy wieczór wszystko było uszykowane i leżało na swoim miejscu. Ktoś może powie, że nie jest to potrzebne. Jednak jest w błędzie! Dlaczego? Wyobraź sobie, że w sobotę wracasz od kosmetyczki i fryzjerki. Jesteś zdenerwowana, ponieważ w salonie był ogromny poślizg (lub po drodze) i teraz masz opóźnienie. 

Plener ślubny Łapszanka

POLSKA, A MOŻE SŁOWACJA? – CZYLI NAJLEPSZE MIEJSCA NA WYMARZONĄ SESJĘ ŚLUBNĄ!

Standardowa sesja ślubna to w dzisiejszych czasach już przeżytek. Nic dziwnego – zasoby, jakimi dysponujemy na co dzień, sprawiają, że nietrudno o intrygującą scenerię. I choć wydawać by się mogło, że miejsc na plener ślubny jest aż nadto, również nietrudno się w tym wszystkim pogubić!

Plener ślubny na podkarpaciu - Bieszczady

ORYGINALNE MIEJSCA NA PLENER ŚLUBNY NA PODKARPACIU

Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się, gdzie zorganizować plener ślubny w województwie podkarpackim, nie jesteście sami – to pytanie zadaje praktycznie każda para młoda mieszkająca w tym regionie. Odpowiedź nie przychodzi łatwo, bowiem miejsc przeznaczonych do ślubnej sesji zdjęciowej jest tu całe mnóstwo!

Zagraniczna sesja ślubna, od czego zacząć?

JAK ZORGANIZOWAĆ PLENER ŚLUBNY ZA GRANICĄ?

Plener ślubny to dla większości przyszłych par młodych nieodłączny element reportażu ślubnego. Jeszcze długo przed weselem, na etapie poszukiwania fotografa, wielokrotnie zachwycamy się pięknymi przestrzeniami wybranymi na sesję zdjęciową. 

Zespół z Rzeszowa

MUZYKA NA WESELU TO KLUCZ DO SUKCESU

Ślub i wesele nie mogą odbyć się bez tak ważnego elementu jakim jest muzyka. Dobry zespół, który płynnie poprowadzi całe przyjęcie, zaangażuje i zabawi gości na Waszym przyjęciu weselnym to dzisiaj podstawa.

plener ślubny jesien

PLENER ŚLUBNY – KROK PO KROKU

Plener ślubny jest niezwykłą wisienką na torcie, dopełniającą zdjęcia z reportażu ślubnego. To wyjątkowy czas na sesję, którą będziecie wspominać jeszcze przez długie lata. 

FOTOGRAF NA SESJE ŁAŃCUT

FOTOGRAF – SESJA NARZECZEŃSKA

Łańcut to piękne spokojne miejsce, idealne na zrealizowanie swojej pierwszej sesji zdjęciowej. Park i Zamek w Łańcucie oferują dużą różnorodność scenerii. 

Fotograf Krosno

ILE KOSZTUJE FOTOGRAF NA ŚLUB.

Dzień ślubu to bez wątpienia najpiękniejsza chwila w życiu każdej pary. Organizacja tego wyjątkowego dnia pochłania mnóstwo czasu, trwa zazwyczaj od kilku miesięcy nawet do 2-3 lat. 

Sesja z drona Rzeszów

NASZE ZDJĘCIA Z DRONA

Właśnie mija pół roku kiedy zakupiliśmy naszego pierwszego drona. Mieliśmy duży dylemat czy dron dla fotografa to dobry pomysł. Profesjonalny sprzęt to także spory wydatek, zaś takich kadrów z sesji niestety nie ma zbyt wiele. 

Fotograf na sesje zdjęciową rzeszów

SESJA ZDJĘCIOWA Z RACAMI DYMNYMI!

Szukacie oryginalnego i niepowtarzalnego pomysłu na sesje dla Was? W dalszym ciągu zastanawiacie się, po co Wam taka sesja?

Jakiego fotografa wybrać w rzeszowie

SESJA NARZECZEŃSKA – DLACZEGO WARTO ?

Sesja narzeczeńska – czy to konieczność? Większość par zadaje sobie pytanie, czy w ogóle jest sens zrobienia takiej sesji, skoro i tak zaraz ponownie staną przed obiektywem na ślubie.

Fotograf Rzeszów - Sesja pary

SESJA W STUDIO – SENSUALNA SESJA PARY

Luty to zdecydowanie miesiąc zakochanych! Jako że pogoda na polu nas nie rozpieszcza, postanowiliśmy się wyjątkowo przenieść do Studia Fotograficznego, w którym mieliśmy do dyspozycji „kącik domowy”.

Fotograf Rzeszów

NARZECZEŃSKA SESJA ZDJĘCIOWA W DOMU

Pierwszym naszym pomysłem było zrobienie sesji na stoku narciarskim w śniegu. Niestety śnieg stopniał za szybko, a my nie zdążyliśmy zrealizować swojego pomysłu.

Napisz do nas – zapraszamy

Fotografia Ślubna
www.PstrykZPomyslem.pl

Telefon
+48 731 740 748

E-mail
kontakt@pstrykzpomyslem.pl