Stylizowana sesja w Rzeszowie

STYLIZOWANA SESJA ŚLUBNA – PSTRYK Z POMYSŁEM!

Cześć Kochani! W czerwcu tego roku mieliśmy przyjemność realizować fantastyczne przedsięwziecie – stylizowaną sesję ślubną organizowaną przez Agencję Ślubną Mizzle Wedding. Pastelowe kolory w połączeniu ze złotem i nowoczesną stodołą dały niesamowite kadry.

Wedding Planerzy – Rzeszów

Ten nietuzinkowy projekt zaangażował bardzo dużą grupę osób, których niestety nie widać tutaj na zdjęciach. Prace nad realizacją trwały więcej niż sama sesja. Dagmara z Mizzle Wedding zadbała o każdy szczegół i detal, który widać na tych zdjęciach.

Sesja odbyła się w Lubaszce – obiekt będący częścią Rado Resort w podmieleckiej Woli Chorzelowskiej. Budynek został zaprojektowany w nowoczesnym stylu, z licznymi drewnianymi elementami zewnątrz jak i wewnątrz. Przeszklone ściany sali tanecznej robią ogromne wrażenie. Śmiało, można ją nazwać nowoczesną stodołą. Lubaszka położona jest wśród lasu i zieleni.

 

wedding planer rzeszów

 

Obrusy, serwety, podtalerze, sztućce i wiele dodatków mieliśmy dzięki uprzejmości Wypożyczalni Dekoracji APP.
O delikatną, pastelową, idealnie wpasowująca się w klimat sesji papeterie zadbała firma Blooming Elegant. Papeteria stworzona specjalnie na potrzeby tej sesji!

Nowoczesne ledony od firmy Gdzie_jest_neon wpasowały się perfekcyjnie w klimat całej sesji. Ledon „Razem lepiej” wisiał w centralnym punkcie zaraz nad stołem Państwa Młodych.

Jeśli mowa o ślubie, to tutaj także nie mogło zabraknąć kwiatów. Żywe kwiaty, a także dodatkowo ręcznie robione gigantyczne kwiaty Belliifiori_rh uzupełniły słodki stół.

 

wedding planer z rzeszowa

 

Na weselu Państwo Młodzi rozkrają przepyszny piętrowy tort. Tak też było i na naszej sesji. O wyśmienite słodkości zadbała najlepsza Rzeszowska Wypiekarnia. Po sesji mieliśmy przyjemność wytestować co nieco, zdecydowanie było pyszneee!
Zakochani Paulina i Adrian świetnie odegrali swoją rolę, to był ich test, bo już w tym roku powiedzą sobie sakramentalne – TAK!.
Panna Młoda w dniu ślubu zawsze wygląda perfekcyjnie, o nieskazitelny makijaż zadbała Magdalena ze Studia „Makijaże Magdaleny”.

 

wedding planer w rzeszowie

 

Suknie ślubne, które wykorzystaliśmy do sesji, pochodziły z Salonu Sukien Ślubnych MayBee. Oszałamiające wzory i kroje, których nasza modelka wystąpiła to suknia na jedno ramię od Agaty Wojtkiewicz i tiulową kreację z gorsetem, kwiatami 3D i ciekawym trenem od Sylwii Kopczyńskiej.

Uzupełnieniem jednej i drugiej stylizacji były kolczyki od Cuda Wiank.
Realizacja video całego projektu zajęła się ekipa Canu Media.

 

wedding planer sesja zdjeciowa

 

Pewnie część z Was zastanawia się, po co organizuje się takie sesje zdjęciowe?

Co roku, tysiące par narzeczonych przygotowuje swój wielki dzień – dzień ślubu. Niejedna przyszła Panna Młoda, zastanawia się, jak ma wyglądać wymarzona sala, słodki stół, kwiaty czy inne dekoracje. Wychodząc naprzeciw, chcielibyśmy, abyście mogli tutaj znaleźć ogromną dawkę inspiracji.

Krojenie tortu

Sesja stylizowana

wypiekarnia rzeszów

Sesja makijażu
Modelka makijażystki

stylizowana sesja ślubna rzeszów

młoda para rzeszów

krojenie tortu na weselu

tort ślubny

sesja stylizowana w rzeszowie

detale ślubne rzeszów

wediing rzeszów
wedding planer łańcut
Fotografia stylizowana rzeszów

plener ślubny z girlandami

plener ślubny w rzeszowie

sesja zdjęciowa w rzeszowie

wedding planer rzeszów

Zobacz również starszy artykuł >>> KLIK