Sesje zdjęciowe Rzeszów

SESJE ZDJĘCIOWE RZESZÓW – SESJA NARZECZEŃSKA NA SŁONECZNEJ MALCIE

Część Kochani! Sesja zdjęciowa na Malcie , to było kolejne z naszych fotograficznych marzeń. Malta urzekła nas dwa lata wcześniej i postanowiliśmy wrócić tam, z Pauliną i Arkadiuszem.

Wyspa ta jest na tyle mała, że w ciągu dwóch, trzech dni mając auto, można ją zwiedzić wzdłuż i wszerz. Oczywiście by móc odpocząć i napawać się pięknymi widokami polecamy spędzić tam więcej czasu.

Sesje zdjęciowe Rzeszów

Fotografując sesje za granicą , możemy rozwijać nasze obie pasje. Podróżowanie i fotografia to właśnie to, co chcemy robić przez resztę życia. Większość par myśli o sesji za granicą, że jest ona nierealna dla nich. Dzięki naszej pasji podróżowania informujemy nasze pary o naszej zaplanowanej podróży w dane miejsce. Przez co możecie lecieć z nami i zapłacić za samą sesję zdjęciową. Co całkowicie zmienia koszty takiej sesji . Więc jeśli marzysz o sesji, w innym kraju napisz do nas.

Nasza para już przed wyjazdem poinformowała nas, że koniecznie chcą zrealizować sesję o zachodzie słońca . Od razu postawiliśmy na przepiękne miejsce, które wiedzieliśmy, że nas nie zawiedzie. Azure Window to przepiękne miejsce, z którego można obserwować niesamowite zachody słońca. Widok tam zapiera dech w piersi! Wzburzone granatowe morze, idealna linia horyzontu, szum odbijających się fal, ciepłe promienie słoneczne i oni zakochani w sobie! Dzielni, zakochani nie zważali na wiatr, który powiewał włosami. Współgrali, dzięki czemu mogliśmy uchwycić te przepiękne kadry. Z takich wyjazdów czerpiemy wiele dużo inspiracji na kolejne sesje zdjęciowe.

Efekty sprawdźcie sami, jak wyglądała narzeczeńska sesja na Malcie.

Sesja fotograficzna za granicą
sesja na Malcie
Fotograf z Rzeszowa
Fotograf na sesje zdjęciową Rzeszów
Fotograf na Malcie
Fotograf Rzeszów
Rzeszów fotograf
Jakiego fotografa wybrać z rzeszowa
Narzeczenska sesja na Malcie
Sesja zdjęciowa z drona za granicą
Narzeczeńska sesja zdjęciowa za granicą
Sesja narzeczeńska rzeszów
Sesja narzeczeńska fotograf z rzeszowa
Jakiego fotografa na sesje narzeczeńską z rzeszowa
Sesje zdjęciowe Rzeszów

Zobacz również starszy artykuł >>> KLIK