Która kobieta nie marzy o założeniu olśniewającej białej sukni, a mężczyzna o wyglądzie jak książę z bajki?

No właśnie. Tylko zdjęcia Waszej sesji ślubnej będą w stanie ukazać te niesamowite detale, które towarzyszyć Wam będą w dniu ślubu. A ponieważ jest to jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu, sekret doskonałej fotografii ślubnej tkwi nawet w tych najmniejszych szczegółach.

Szukacie fotografa na swój ślub?

Jeśli mowa o profesjonalistach wykonujących zdjęcia z zakresu fotografii ślubnej w miejscowości Rzeszów i wszędzie indziej – z tej strony Pati i Kuba. Fotografią ślubną zajmujemy się już ponad 5 lat, ale tym razem chcielibyśmy Was zabrać do źródła, czyli miejsca, gdzie tak właściwie to wszystko dopiero się zaczyna.

Fotografia ślubna

to nasza pasja, dzięki której możemy się całkowicie spełniać. Do każdego reportażu ślubnego podchodzimy tak, jakby były to nasze własne zdjęcia ślubne. I choć dziedzin fotografii jest naprawdę sporo, a sesja plenerowa czy sesja narzeczeńska są również naszymi faworytami – nic tak nie wzrusza, jak pełne artyzmu fotografie ślubne z przygotowań.

Pierwszy stres, zdenerwowane uśmiechy i myśli, które zaprzątają Wam głowę od dobrych paru tygodni – to coś, czego fotograf nie wyniesie ze studia fotograficznego. To tutaj, w domu Pani Młodej i Pana Młodego, powstają pierwsze zdjęcia rodzinne, które prezentują jedne z tych najskrajniejszych emocji: od złości i obaw po beztroskie, nieopisane szczęście. Kiedy fotograf działa w tym, co potrafi najlepiej, świadkowa zwykle dopina wszystko na ostatni guzik – i to nie tylko sukienkę. Podobnie zresztą świadek: bo kto inny miałby zadbać o spinki do mankietów czy prawidłowe ułożenie muchy?

Na tym polega fotografia ślubna. Moment, którego nie jesteście w stanie zarejestrować, zostaje uchwycony przez fotografów wykonujących zdjęcia jednym kliknięciem spustu migawki. 

Doświadczony fotograf ślubny

Aby móc jednak zrobić zdjęcia, które perfekcyjnie pozwolą Wam odtworzyć ten dzień od początku do samego końca, potrzebujecie profesjonalnego fotografa ślubnego. Nawet najlepsi fotografowie i ich dobre zdjęcia ślubne to niestety nie wszystko. Prawdziwym kunsztem sesji zdjęciowych jest klimat i dbałość o detale. Niezwykle ważne więc jest, żeby zwrócić uwagę, czy wybrany przez Was fotograf oferuje usługi fotograficzne właśnie na takim poziomie – by Wasze fotografie ślubne pełne były tych wielu niezauważalnych na pierwszy rzut oka chwil.

Ponieważ my zawsze staramy się, by pozornie z niczego powstało to coś, a dzięki fotografii ślubnej staje się to możliwe – sprawdźcie, jakie oferuje usługi nasz duet fotografów ślubnych. Jeśli planujecie zdjęcia ślubne powierzyć właśnie naszej firmie fotograficznej, gorąco zachęcamy do przejrzenia naszego portfolio. Działamy na terenie Łańcuta i w każdym innym zakątku Polski, o czym przekonać możecie się z wielu naszych realizacji.

PRZYGOTOWANIA ŚLUBNE

W każdym wykonywanym przez nas reportażu ślubnym chcemy pokazać jak najwięcej. Potencjał przygotowań, jako odrębnego zakresu fotografii ślubnej, daje nam aż nadto pomysłów i koncepcji, które chętnie wykorzystujemy w swojej pracy. Pełna emocji fotografia czy też fotografia ślubna artystyczna – to tylko dwa określenia fantastycznie opisujące naszą dwójkę fotografów z Rzeszowa.

Poniżej możecie zobaczyć, jak wygląda sesja ślubna wykonana w naszym imieniu. Część realizacji z zakresu fotografii ślubnej staramy się również zamieszczać w zakładce BLOG, do której z przyjemnością Was odsyłamy.

Przygotowania Kingi i Rafała

Reportaż Natalii i Karola

Przygotowania Ani i Marcina

Jeżeli nadal się wahacie, spieszymy z pomocą! W zakładce BLOG przygotowaliśmy także odpowiedzi na pytanie „Jak wybrać fotografa ślubnego?”, które powinny rozwiać większość Waszych wątpliwości.

Zapraszamy do przejrzenia naszej galerii oraz zapoznania się z naszą ofertą.