E-book PORADNIK POZOWANIA
– PLENER ŚLUBNY

PORADNIK JAK PRACOWAĆ
Z PARĄ MŁODĄ PODCZAS SESJI ZDJĘCIOWEJ.

99,99 ZŁ – PRODUKT LIMITOWANY
*Polityka Prywatności oraz Regulamin

poradnik pozowania par edycja ślubna

Zobacz jak wygląda poradnik –
jak fotografować pary młode

poradnik pozowania
poradnik pozowania
poradnik pozowania do zdjęć
poradnik pozowania pary młodej

MASZ PROBLEM Z USTAWIENIEM PARY NA SESJI?

Większość par, które stają przed Twoim obiektywem nie wiedza co maja zrobić, jak się zachować. Dzięki cennym wskazówkom i opisom zawartym w eBook otrzymasz gotowe propozycje jak ustawić modeli, wraz z przykładami.

Co zrobić z bukietem ślubnym podczas sesji ?

Reportaż ślubny już za Tobą – teraz czas na plenerową sesję zdjęciową. Nie wiesz jak sprawić by para zakochanych czuła się swobodnie przed obiektywem? Większość Twoich zdjęć, które robisz dla swoich klientów, to ciągle dwie, trzy te same pozycje? Chcesz sprawić by Twoje pozy nabrały naturalności i szczerości?

Jak wykonać plener ślubny krok po kroku?

Każda sesja jest inna, każda para jest inna, każdego dnia są inne warunki do zdjęć. Pani Młoda ma bukiet ślubny – spraw by na zdjęciach był on wyeksponowany a jego obecność wykorzystaj jako możliwość urozmaicenia zdjęć.

Co znajdziecie w środku?

^

50 opisanych gotowych pozycji, które od razu możesz wykorzystać podczas każdej sesji zdjęciowej

^

14 przydatnych wskazówek (pozowania par)

^

Ponad 100 zdjęciowych inspiracji

^

Oryginalne pomysły na realizacje plenerowej sesji ślubnej

poradnik pozowania poradnik pozowania do zdjęć poradnik pozowania poradnik pozowania poradnik pozowania par młodych

POZYCJI, KRÓRE MOŻNA MODYFIKOWAĆ

STRONY

Jeśli podczas pleneru ślubnego czy sesji zakochanych zabraknie Ci pomysłów jak ustawić Twoją Parę Młodą, możesz użyć tego e-book’a jako swojej ściągawki. Wiedz, że wielu profesjonalnych fotografów korzysta z takich rzeczy, mając notatki bądź przykładowe zdjęcia na swoim telefonie. Opisane przez nas pomysły i propozycje ustawienia Pary Młodej wyglądają na zdjęciach bardzo naturalnie. Kupując ten Poradnik, zminimalizujesz swój stres i sprawisz, że każda sesja ślubna będzie przyjemnością!

poradnik pozowania do zdjęć
poradnik pozowania par młodych
poradnik pozowania fotografa
jak pozowac do zdjeć
poradnik pozowania

NIE CZEKAJ

KUP
e-booka

I SPRAW BY PLENER ŚLUBNY TWORZYŁ SIĘ
Z ŁATWOŚCIĄ

PORADNIK POZOWANIA - PLENER ŚLUBNY

PSTRYKI – To MY!

poradnik pozowania

W tym e-book’u gorąco chcielibyśmy podzielić się z Tobą naszą wiedzą i zdobytym doświadczeniem podczas pracy na plenerach ślubnych.
Z tej strony Patrycja i Jakub – jesteśmy partnerami zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Nasze zamiłowanie do fotografii postanowiliśmy przerodzić w satysfakcjonującą pracę. A więc zobacz jak fotografować pary młode.

W e-booku Pozowania Par, oprócz ukazania efektów naszej pracy, chcielibyśmy nauczyć Cię kreowania takiej relacji z klientami, by ponownie zapragnęli skorzystać z Twoich fotograficznych usług.

Patrycja i Jakub Świątek

Plener ślubny krok po kroku
jak pozować na sesji zdjęciowej
plener ślubny jak wykonać
jak wykonać plener ślubny

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW:

Współpraca z Pstrykami to czysta przyjemność ❤️ Niesamowite, jak uwiecznili na zdjęciach daną chwilę i emocje. Dzięki zdjęciom wykonanym przez Patrycję i Kubę możemy przenieść się wspomnieniami do naszego wyjątkowego dnia. Podpowiedzi jakie nam dawali sprawiły, że stres tego dnia był znacznie mniejszy. Byliśmy w szoku, w jak szybkim czasie oddali nam zdjęcia po obróbce.
Jeśli szukacie fotografów na swój ślub i wesele, wybierzcie ten duet, a nie zawiedziecie się!

Agnieszka Golenia

PSTRYKi to duet profesjonalistów ! Zdolni, zaangażowani, sympatyczni, kompetentni, z wielką pasją i radością wykonują każde zlecenie. Po prostu odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu 😉 POLECAM GORĄCO <3

Magda Smoła

Polecamy gorąco!!
Najlepsi z najlepszych! Wspaniały kontakt, Pati i Kuba są bardzo profesjonalni, pomysłowi i kreatywni.
A zdjęcia? nie ma co dużo mówić, po prostu cudowne! Przechodzą wszelkie oczekiwania

Klaudia Wrazen

Myślę, że nie trzeba zbyt wiele dodawać, bo zdjęcia mówią same za siebie. Niemniej jednak jeżeli zależy komuś nie tylko na przepięknym reportażu, ale również na świetnej, komfortowej atmosferze to z całego serca polecam współpracę z Pati i Kubą. W dniu ślubu, kiedy to towarzyszy wiele emocji, potrafią rozładować stres, na plenerze można poczuć się z nimi jak na fajnym wypadzie ze starymi, dobrymi znajomymi. Polecam każdemu!

Agnieszka Antosz

Więcej opinii znajdziecie tutaj