SESJA W STUDIO RZESZÓW

Sesja w studio Rzeszów – Sensualna sesja pary.

Cześć Kochani! Luty to zdecydowanie miesiąc zakochanych! Jako że pogoda na polu nas nie rozpieszcza, postanowiliśmy się wyjątkowo przenieść do Studia Fotograficznego, w którym mieliśmy do dyspozycji „kącik domowy”. Przywieźliśmy ze sobą świetlaną girlandę, koce i poduszki, aby jeszcze bardziej podkreślić ten klimat. I to był strzał w dziesiątkę! Zresztą sami zobaczycie poniżej, ile uroku wprowadziły nasze dodatki. Ta sesja była dla nas wyzwaniem, wydawałoby się, że to kolejna sesja zakochanej pary. Nie inaczej, lecz tym razem postawiliśmy zrealizować sesje w klimacie sensualnym. Takie sesje, należą do bardziej wymagających. Z naszego punktu widzenia jest to wyjątkowa współpraca, ze względu na możliwość obcowania z intymnością i miłością dwojga ludzi.

Pewnie zastanawiacie się „po co komuś taka sesja”? Jest to niesamowita przygoda, która przypomni Wam o Waszej bliskości, uczuciach, gestach, o których codziennego dnia często zapominamy. Dzięki takiej sesji fotograficznej w studiu podarujecie ukochanej osobie trochę wspólnego czasu i przy okazji rozbudzicie na nowo Wasze zmysły. Potraktujcie to jako takie wyjście na randkę, formę spędzenia Waszego wspólnego czasu a przy okazji świetne nowe doświadczenie, które na długo zostanie w Waszej pamięci.

Sensualna sesja dla zakochanych w studiu w Rzeszowie – Czy taką sesję możemy wykonać tylko w studiu fotograficznym w Rzeszowie?

Odpowiedź jest prosta – zdecydowanie NIE! To tylko nasza propozycja. Sesję sensualną możemy wykonać także w Waszym mieszkaniu/pokoju, czy w wynajętym przytulnym apartamencie. (W kwestii wynajmu tez możemy doradzić podpowiedź, a przy okazji możecie spędzić tam np. najbliższy wieczór czy nawet noc w formie randki i nagrody za wysiłek w przygotowanie się do sesji). Uważacie, że macie małe mieszkanie takie, które nie nadaje się do zdjęć, bo nie jest w aktualnym trendzie wykończenia? Nie przejmujcie się! To mieszkanie skrywa Wasza tajemnice i to tylko Wy znajcie je na wylot. Takie mieszkania skrywają w sobie mnóstwo Waszych wspomnień, które także jak najbardziej przypomną się w trakcie realizacji sesji. A może komfortowej czulibyście się na romantycznym spacerze, cichej polanie przygotowując wspólny piknik? Tutaj także się z Wami zgadzamy. Te zdjęcia mają być swego rodzaju historią o gestach, uczuciach i tym, co Was łączy.

Czy do takiej sesji trzeba się rozbierać? – Sesja w studio Rzeszów

Niekoniecznie, te sesje opierają się na nagości i wulgarności, wręcz przeciwnie! Ubranie nie decyduje o uczuciach i emocjach, które są i w trakcie się tworzą pomiędzy Wami. Oczywiście na początku sesji wszystko ustalamy. Każdy ma swoje granice i tylko Wy ustalacie co i jak chcecie pokazać. Niekiedy możecie wykorzystać luźne materiały (np. kocyk), które Was otaczają. Często to, co wydaje się Wam dziwne, naprawdę dobrze wygląda w kadrze aparatu. Tutaj jesteśmy zdania, że lepiej, aby potencjalny widz miał lekkie niedosyt niż wszystko pokazane jak na talerzu.

Sesja w studiu fotograficznym w Rzeszowie z Oliwią i Arkadiuszem – Sensualna sesja pary

Z racji panującej pandemii koronawirusa w Polsce jak i na świecie – branża ślubna wstrzymała i ograniczyła organizowanie imprez i uroczystości weselnych do minimum. W obecnej chwili przygotowując się do sezonu 2021, mamy więcej wolnego czasu i możemy go spędzić na realizowaniu takich mniejszych sesji. Dzisiaj przedstawimy Wam Oliwkę i Arka. Zdecydowali się na sesje miłosna w studiu fotograficznym w Rzeszowie. Chcieliśmy wspólnie pokazać uczucia jakie ich łączą w sposób delikatny i zmysłowy. Nie była to ich pierwsza tego typu sesja fotograficzna, ale za to pierwsza z nami. Wprawdzie wymienialiśmy się wiadomościami przed sesją, ale fizycznie wcześniej się jeszcze nie spotkaliśmy. Tę okazję mieliśmy dopiero, 5 minut przed sesją. Od razu złapaliśmy wspólny język, a po całej sesji czuliśmy się, jakbyśmy się znali o wiele dłużej. W trakcie trwania sesji nie zabrakło śmiechu i zabawnych sytuacji, które zostaną między nami. Taka sesja była dla nas nowym doświadczeniem, odskocznią od ślubów białych sukni i garniturów.

Tutaj mogliśmy popatrzeć zupełnie inaczej na naszą parę, każda kolejna klatka sprawiała nam ogromną radość i satysfakcję z efektów, które widzieliśmy na ekranie aparatu. Oliwka kusiła wzorkiem swojego partnera. Z pewnością zapamiętamy te sesje, jak i Oliwkę i Arka na długo w naszej pamięci. Mamy nadzieję, do zobaczenia na kolejnej sesji z ta uroczą parą. Na potrzeby sesji niesamowity makijaż wykonała Natalia Lelek Mua.

Chcemy rozwijać się w także w kierunku takich sesji tematyczno – sensualnych. Jeśli choć trochę jesteście odważną parą, macie pomysł na siebie i wspólną pasję – to napiszcie do nas. Zrealizujmy taką sesję, a my zadbamy, by Wasz strach przed obiektywem aparatu w trakcie znikł. Stwórzmy razem coś ciekawego, oryginalnego! Napisz do nas poprzez formularz kontaktowy.

sesja w studio Rzeszów

Rzeszów sesja pary

fotograf na sesje pary rzeszów

sensualna sesja rzeszów

sesja nagość zakryta rzeszów

sesja rozbierana rzeszów

fotograf do kobiecych zdjęć

sensualna sesja zdjęciowa

sesja rzeszów

fotograf rzeszów zdjęcia

namiętna para

piękne zdjęcia

fotograf łańcut sesja pary

sesja pary łańcut

sesja pary kraków

fotograf kraków

fotograf do sesji kraków

fotograf na sesje sensualna kraków

fotograf na sesje dla pary

fotografia par kraków

kraków sesja zdjeciowa

kraków sesja nagość zakryta

sesja w studio Rzeszów

sesja w studio Kraków

sesja w studio

sesja w studio Mielec

sesja w studio Dębica

sesja pary kraków

sesja pary krk

sesja pary rzeszów

 

Zobacz również starsze artykuły.

sesja w studio Rzeszów

Fotograf ślubny rzeszów

REPORTAŻ ŚLUBNY JOANNY I KRZYSZTOFA| SESJA W STORCZYKARNI

Fotograf ślubny rzeszów

Strona Główna

Fotografia Rzeszów

HISTORIA KLAUDII I MAĆKA
REPORTAŻ ŚLUBNY