FOTOGRAF ŚLUBNY RZESZÓW – PLENER ŚLUBNY

Ogromny las, a gdzieś wewnątrz tylko Wy dwoje… Zamek w najdalszym zakątku Polski, który zachwyca architekturą… A może zgiełk uliczny w zapierającej dech w piersiach stolicy dowolnego kraju europejskiego? My jesteśmy na tak, a wszystkie te miejsca wskazują na jedno: mowa o plenerze ślubnym! Przekonajcie się sami i przeczytajcie, czy taką sesję ślubną warto wykonać. Z doświadczenia powiemy tylko, że ślubny plener cieszy się dużą popularnością wśród niemalże każdej naszej Pary Młodej.

W dniu ślubu dzieje się bardzo dużo. Na tyle, że czasem ciężko nam wykonać ujęcia ślubne Waszej dwójki w pełnej weselnej okazałości. Rozwiązaniem tego problemu jest niecodzienna sesja plenerowa, podczas której panuje spokój i… Wasze wszechogarniające uczucie miłości. Nic więcej. To czas tylko dla Was, który jednocześnie pozwoli Wam stworzyć nieco więcej niż same odbitki z albumu ślubnego.

Dlaczego warto zdecydować się na plenerowe zdjęcia ślubne?

Plener jest przede wszystkim uzupełnieniem reportaży ślubnych – podczas takiej formy fotografii ważną rolę odgrywa więc historia sesji ślubnej. Dlaczego? Bo właśnie wówczas możecie odpocząć od przygotowań, organizacji wesela, a skupić możecie się tylko na ślubnych zdjęciach. Tutaj nie goni Was czas, stres i głowa zapchana kolejną check-listą do odhaczenia. Jeśli pozwolicie swoim uczuciom płynąć przy naszej skromnej pomocy, wyniki naszej współpracy mogą Was naprawdę zaskoczyć. Ślubna sesja plenerowa to coś zupełnie innego: to inny wymiar dziedziny fotograficznej, która pomoże Wam zbudować kolejne wspomnienia do zapamiętania na wszystkie Wasze wspólne lata.

Dzięki sesji ślubnej otwierają się również drzwi do świata bajkowego, bo tym właśnie jest możliwość odtworzenia weselnych ekspresji. Te same stroje, które towarzyszyły Wam w tym szczególnym dniu, piękna fryzura Pani Młodej czy czuły uśmiech jej małżonka – dlaczego by więc nie skorzystać z okazji na taką sesję fotograficzną? Kwintesencja pięknych miejsc jest tylko dodatkiem, to Wy jesteście motywem przewodnim sesji plenerowej, tym bardziej jeśli mowa o kameralnej sesji plenerowej!

Musimy podkreślić, że fotografia plenerowa wzbudza w nas wyjątkowe emocje. Ponieważ słowo „miłość” fascynuje nasz rzeszowski duet pod każdym względem, staje się ono fantastyczną opcją na wykorzystanie najpiękniej opisujących je cech. Jednak żeby te cechy móc znaleźć, potrzebujemy Was – dwojga zakochanych w sobie ludzi, do których przemawiają romantyczne sesje ślubne. Wtedy wszystko staje się prostsze, a najpiękniejsze zdjęcia ślubne powstają w mgnieniu oka.

Plener ślubny Rzeszów? Sesja ślubna Podkarpacie?

To trochę za mało, by przedstawić Wam ogrom naszych działań. Miejsce sesji ślubnej jest priorytetem, a my mamy w zanadrzu wiele ciekawych miejsc, w które bez wahania Was zabierzemy. I to nie tylko w okolicach Rzeszowa! Choć na sesję plenerową przyjeżdżamy właśnie stamtąd, jesteśmy otwarci na Wasze propozycje – znaleźliście tanie loty do Rzymu, Wenecji, Budapesztu? Kilometry nie stanowią dla nas przeszkody, kiedy mowa o świetnych zdjęciach! Wystarczy się z nami skontaktować i zapytać o termin Waszego indywidualnego pleneru ślubnego wśród potencjału tych najbardziej urokliwych miejsc na świecie.

Na naszym Instagramie @pstrykzpomyslem możecie śledzić nasze projekty i koncepcje na każdą kolejną sesję zdjęciową. Często w sezonie ślubnym pytamy tam swoje pary, czy któraś z nich ma ochotę polecieć na drugi koniec świata i zrealizować z nami jedyny w swoim rodzaju plener ślubny. Macie pomysł na jesienną sesję plenerową albo mini sesję ślubną? A może widzicie ujęcia ślubne jeszcze inaczej? Pamiętajcie, że klimatyczna sesja plenerowa nie powstanie bez Młodej Pary, a my jesteśmy tu dla Was!

Nasze publikacje na blogu

Nasze pary decydowały się na przeróżne miejsca wykonywania sesji. Zakochani na swoje zdjęcia ślubne wybrali m.in.:

Sesja na Górze Zborów

Klimatyczna sesja plenerowa z żarówkami

Sesja poślubna w Bieszczadach

Zobaczcie efekty naszej pracy oraz jak wyglądały sesje plenerowe wykonane przez nas do tej pory. Później wybierzmy razem idealne miejsce nietypowej sesji ślubnej i działajmy!